ÔÎÒÎÃĞÀÔÈÈ

Photographer's Note

Sevgili bostan korkuluğu(Korkut Bostancı) ve rigoletto(Deniz Taşkın)için;
Tanrı vergisi üstün zekalarını akılla birleştirip,iyi bir eğitim ,bilgi, görgü, sanatsal faaliyetlerle donanımlı hale getirmiş bu iki ruh ikizinin varlıkları, Türk TE.için bir şanstı, bu sitenin doruklarında olduklarından, başlığı onlarla özdeşleştirdim.Bu ikiliye hayran olmayan üye sanırım yoktur. Sıradışı,yarattıkları kendi stilleri ile çektikleri muhteşem fotoğrafları yanında,esprili yorumları,atışmaları ile beni zaman zaman kahkahalarla güldürüp ayrıca mutlu ettikleri için de teşekkür borçluyum.
Sevgili Korkut,Deniz elimdekiler içinde size layık sıradışı kare bulmak zordu, WS larla birlikte armağan etmek için seçtiklerimi umarım beğenirsiniz.Bu Alp keçilerini(sizinle alakası yok elbette) ilk bakışta heykel zannettim ve İsviçrelileri turizm adına yapmıyacakları şey yok diye kutladım.Fotoğrafı çektikten bir süre sonra yakın çekmeye niyetlendim aaaa biri yok olmuş diğerinin başı yana dönük,
'Aman tanrım bunlar canlıymış'deyip bendeki sevinci görmeliydiniz ,oğlumun, manzaralı cafe de oturup sıcak bir şey içme fikrine tercihle,kaynağını görmek için bu defa ben onlar gibi karlı buzlu zeminde peşlerine düştüm,3 etaplı merdivenle çıkılan platformun tepesine tıknefes çıktığımda gördüğüm manzara enfesti,yavruları ile birlikte bir aile ile karşılaştım,çabama fazlasıyla değdi.Sevgili Korkut, Pascal ın davetini geciktirme -eşin ve oğlunuda götür ama,Kuzey bayılır mutlaka- İsviçreye gitmişken Bernden bir aktarmalı trenle 3 saat mesafede Zermatt ve bu 40 dk.funikülerle çıkılan dağa mutlaka çıkın.Denizcim sende artık balayımı olur,askerlik öncesimi olur, birini bul(şaka şaka elbette Burcu ile)birlikte bu muhteşem güzelliği yaşayın derim.Özel hayatınızda ve meslek yaşamınızda, sağlıklı,mutlu, üstün başarılı uzun yıllar diliyorum.Sevgilerimle Hoşçakalın.
------------------------------------
The Gornergrat is a ridge of the Pennine Alps, Switzerland, overlooking the Gorner Glacier to the south. It can be reached by the Gornergratbahn rack railway from Zermatt. The tower of the Kulm hotel at 3,089 m hosts the Gornergrat Infrared Telescope.

It is located about three kilometers east of Zermatt in the Swiss canton of Valais. The Gornergrat is located between the Gornergletscher and Findelgletscher and offers a view of more than 20 four thousand metre peaks, including the Monte Rosa, the Matterhorn and the Lyskamm.
This is the last stop of the Gornergrat train, opened in 1898, which climbs almost 1500m through Riffelalp and Riffelberg. At the terminus (3,089 m above sea level) on the south-western tip of the ridge is a hotel. The station forms part of the Zermatt ski area. From 1958 to 2007 there was a cable car from Gornergrat over the Hohtälli to the Stockhorn which, until the construction of the Klein Matterhorn railway, was the highest mountain station in Zermatt.

from wikipedia
-----------------------------
WORKSHOP'u atlamayın lütfen
----------------------------

Photo Information
Viewed: 4437
Points: 38
Discussions
Additional Photos by Setenay Suzer (setenay) Gold Star Critiquer/Silver Workshop Editor/Gold Note Writer [C: 917 W: 28 N: 1271] (7706)
View More Pictures
explore TREKEARTH