Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great manatee 2009-12-05 23:48

wow que interesante este robot, se ve muy real y ademas nos divierte mucho, me gusto la idea muy intersante en verdad, se apoya en las 4 patas o basicamnete son mas de adorno? se apoya mas en la sllantas traseras y delanteras? para mi gusto paracen dos tractores que lo impulsan pero no se, sinemnbargo esta muy intersante en verdad

Saludos Marie Luoise

Old 12-06-2009, 08:30 AM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Default To emka: od pocztowkarza

Hej Malgorzata,
Rozumiem co masz na mysli, ale ja jestem odmiencem. W moim profilu pisze otwarcie i sie tego nie wstydze ze kocham pocztowki, a wiec klasyczne ujecia. To wlasnie pocztowki czesto nie maja takiej jakosci jaka by miec mogly.
To pocztowkip pozwalaja mi wlasnie dowiedziec sie o swiecie ktorego zobaczyc nie zdaze.
Artystyczne oryginalne ujecia sa wlasnie takie ze sa zbyt oryginalne zeby mozna sie bylo czegos z nich nauczyc. Jak piszesz: jest tu dziesiatki ujec z Antelope Canyonu ale wszystkie sa bardzo oryginalne, pod fajnym katem widac fajny kawalek skaly ale tak dziwne ze trudno sobie wyobrazic co to wlasciwie jest. Ja mam bardzo prosty cel: owszem uwielbiam robic oryginalne zdjecia ale o wiele bardziej chce przekazac nie jakies emocje czy wyimaginowane przekazy ktore zawsze mozna dorobic do kazdego zdjecia jesli sie jest minimalnie inteligentnym, nawet jesli jest kiepskie, ale chce podzielic sie tym miejscem tak zeby Ci ktorzy tam jechca nie moga mogli je sobie wlasnie lepiej wyobrazic. Ale wiem ze to niepopularne podejscie tutaj. I nikomu tego zreszta nie wyrzucam, pisze`to wszystko zeby po prostu wytlumaczyc o co mi chodzi..
Pozdrowienia i czekam na Taj Mahal :)
M
Reply With Quote
Old 12-06-2009, 09:00 AM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Default aha

Czesc Malgorzata,
przeczytalem to co napisalem jeszcze raz i widze ze wyglada to prawie jak atak na Ciebie. Chcialem teraz tylko dodac ze nie to nie mial byc zaden atak. Napisalem to co napisalem nawet ze szczypta emocji ale nie mialo to byc pod Twoim adresem ale raczej jest to manifest moich zamiarow i mojego podejscia do rzeczy. Ty sama jestes raczej podroznikiem a wiec akurat nie nalezysz do grona "artystow" ktorych mialem na mysli. Sa tez zreszta rozne masci artystow ostatnio np ogladalem zdjecia Agnieszki T i musze przyznac ze sa ciekawe. Co prawda mnie o cos zupelnie innego chodzi w fotografowaniu ale te inne rowniez przyjemnie sie oglada. Sa jednak tu osoby ktore nie pokazuje nic ciekawego i nic ladnego a tymczasem dorabia sie do ich zdjec niezwykle interpretacje i mnie to smieszy i o nich mi chodzilo w moim pierwszym poscie.
Pozdrowienia
M
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules