Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great resat1972 2010-04-13 1:45

merhaba,

Bu Gl hep grmşmdr, ama yanına hi gitmedim. geerken uzaktan bir kşesini grdm hep. gzel bir manzara, huzur verici, Ankaranın en yakın, şehirden kama yerlerinden.

Tebrikler..

Reşat.

Old 04-13-2010, 03:57 PM
ahmetgedikli's Avatar
ahmetgedikli ahmetgedikli is offline
TE Junior Member

Default To resat1972: her yer Eymir de!

Ankara'ya yakın amma yle herkes giremiyor. ODT'l olacağın... Sanki Ankara'nın her tarafı byle mesire yerleri ile dolu da burayı ODT kapmış... Umarım bir gn bu durum dzelir!

ahmetgedikli
Reply With Quote
Old 04-14-2010, 10:04 PM
ersoyyilmaz's Avatar
ersoyyilmaz ersoyyilmaz is offline
TE Senior Member

Default 1 dakka

kentsel bir planlamanın bile kampalşa olduğu topraklarda, bir dakika demek de zor

Ankara'nın her tarafı yeşil ağa kaplı değil. E ama bykşehire kalsa her tarafından ODT arazisinden bulvarlar geirecek. Yanlış mı?

Bulvar lazım mı değil mi, lazımsa nereden gemeyi tartışmıyoruz ki?

Lazımsa Eskişehir yolu trafiğini rahatlatacak bir yol, niye tam on yıldır kazılmış, kaba inşaatı tamamlanmış metro hattı niye aılmaz onu konuşmayız ki...Niye?

Analog bir gnderme yapıyorum size.

Ankara'nın her yani byle mesire yeri değil, doğru.

Ankara'nın her yanı da byle yeşil değil, ama birileri bu yeşili kapmaya ok meraklı..

Hem niye ki? Mogan Gl (Glbaşı) hemen yakınımızda, kocaman, etrafı binlerce kişiyi kaldıracak genişlikte mesire alanları ile dolu..

ODTller girebiliyor giremiyor bir yana (ben de belediyenin her tesisine giremiyorum eğer mesele buysa), Eymir gl eğer kalabiliyorsa, kalsın byle. Hatkta kapısına kilit vurulsun. Zira biz, ayak bastığımız yeri birazcık fazla hırpalıyoruz.

Selamlar
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules