Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great cerenguven 2008-07-17 3:27

Merhaba Erinc,

Bencede cok gercekci duruyorlar. Notun olmasa gercekle taklit arasindaki ayrimi yapmak kolay olmayacakti. Cok guzel bir acidan almissin. Evlerin sira sira ve tepeye dogru siralanislari cok guzel bir derinlik ve yukseklik hissi uyandiriyor.

Ayrica, Ist.'de oturupta hala Miniaturk'e gidememis oldugumu ve cok sey kacirdigimi bir kez daha farkettirdin bana. Bende en kisa zamanda gidicem:)

Cok tesekkurler paylasimin icin ve katkindan dolayi.

Selamlar,

C

Old 07-17-2008, 10:22 PM
rnchzr's Avatar
rnchzr rnchzr is offline
TE Newbie

Default To cerenguven: merhabalar

ncelikle gzel yorumunuz iin teşekkr ederim. Takdir edilmek ve ektiğin fotoğrafların beğenildiğinin birileri tarafından dile getirilmesi ok hoş bir duygu.

ncelikle İstanbul' da yaşadığınız iin ok şanslı olduğunuzu sylemek istiyorum. Ben Ankara' da yaşıyorum, İstanbul' a ancak tatilden tatile geliyorum, orada oturan akrabalarım olmadığından ok kısa sre kalabiliyorum; ama her seferinde bylemiş bir şekilde ve ayaklarım geri geri giderek ayrılıyorum bu şehirden. İstanbul' da yaşamanın zor olduğunu tahmin edebiliyorum; ancak Ankara' da Melih Gkek' e tahamml etmek de ayrı bir sabır istiyor. Şimdi de ODT' y yıkacakmış kendisi.

Miniatrk' grmenizi tavsiye ederim kesinlikle. ok eşitli yapılar, her trl işleme ve sslemeye kadar lekli olarak kltlp tekrar yapılmış. Beklentilerimin zerinde bir gzelliğe sahipti. Ayrıca her yapının nndeki kutulardan sesli şekilde detaylı bilgi almak mmkn. Daha neler var, neler, bir grseniz.

Minatrke ulaşımım ok eğlenceli oldu. comment yazdığınız nceki fotoğrafımın baş aktr Pierre Lote' den aşağıya teleferikle indim, gemi restoranlarda balık ekmek yedim, sahil boyunca bir iki dakika yryp karşıya kayıkla karşı kıyıya getim ve miniatrk karşınızda. ğrenci indirimi de var.

Fotoğraflarınızı inceledim. ok beğendim. zellikle birinden ok etkilendim. Commentleirmi yakında yazacağım.

ok sevgiler.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules