Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great mediterraneann 2011-10-16 10:46

uzak-ara grdğm en gzalıcı fotograflardan biri. hem sıkıcı ve tekrar! kompozisyonlardan ok farklı ve hem de modelinle daha da degerli.yıllar ne cabuk geiyor cevdet. uzun boyu ile harika bir gen hanım olmuş elif, şansı da kendi gibi gzel olsun.selamlar.

  #1  
Old 10-17-2011, 05:53 AM
yedirenk's Avatar
yedirenk yedirenk is offline
TE Senior Member
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 556
Default To mediterraneann: kızım...

merhaba Nil hanım,
değerli ve iten yorumlarınızı zlemişim ok..eski T.E. yi zledim ben
ok teşekkr ederim kızım hakkındaki gzel ve samimi dilekleriniz iin.evet Elif byyor ve tam ergenlikteyiz şimdilerde..siz bir bilim kadını olarak ok iyi biliyorsunuzdur bu durumları..bazen sıkıcı gibi olsa da tadını ıkarıyoruz birlikte..bazende ok eğlenceli oluyor..bizim ergenlikte yaptıklarımız geliyor aklımıza.eşimle bizde mi byleydik acaba diyoruz.off nasıl bir durum bu ya diyoruz bazen..eğlenceli,hayatın tadı şeyler bunlar tabi..sağlık olsun yeterki..hayat gzel...
sizin yakışıklı oğlunuz nasıl..neler yapıyor..allah hepimizin ocuklarının şansını ve bahtını gzel yapsın inşallah..grşmek dileğiyle.tekrar ok teşekkrler..selamlar,sevgiler..


Cevdet
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 01:44 PM.Copyright 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH